Žiarovky dnes môžeme použiť na mnoho spôsobov

Nedostupný tovar sa po nežnej revolúcii objavil aj v našich obchodoch a postupne sa ponuka produktov rozširovala. Počnúc potravinami až po módne odevy, všetky tieto odvetvia sa začali rozširovať a ponúkať čoraz viac tovaru, ktorý patril k zahraničnej výrobe, a teda domáce produkty sa dostávali trocha do úzadia. Každá novinka nás potešila a dnes ich už máme na pultoch predajní bežne.

Krásna dúha farieb

Lustre a lampy, čiže osvetľovacia technika a svietidlá sa stali terčom prerodu a výsledkom je technológia, ktorá sa označuje skratkou LED. Umožňuje produkovať moderné, kvalitné a dizajnovo zaujímavé svietidlá a svetelné zdroje. Ich hlavný benefit je v úspornosti energie, dlhej životnosti, kvalitnému prevedeniu, pestrej ponuky farieb a priateľský vzťah k prírode. Navyše, tvary a konštrukcie niektorých LED svietidiel sú novinkou a ponúkajú množstvo variácií ich použitia.

LED technológia zahŕňa výrobu trubíc, žiaroviek, panelov, reflektorov či pásikov, z ktorých sú najčastejšie využívané žiarovky. Led ziarovky GU 10 Ledprodukt patrí asi k najpopulárnejším, lebo ponúkajú viacero možností využitia, napríklad ako bodové osvetlenie, ktoré patrí k doplnkovému osvetleniu alebo aj namiesto hlavného zdroja svetla. Sú konštruované tak, aby ich bolo možné zapustiť aj do sadrokartónových podhľadov a stien, kde sa z nich stávajú moderné, rafinované, ale výkonné zdroje svetla.

Máme na výber...

LED produkt s.r.o. je predajca všetkých spomínaných produktov, široká ponuka zahŕňa aj GU10 žiarovky, tie sú známe vysokým indexom podania farieb, čoho výsledným efektom je verné zobrazenie farieb osvetľovaného predmetu a sú vybavené kvalitným COB alebo SMD LED čipom. Aby žiarovky nepreblikávali aj po vypnutí alebo aby jemne nesvietili, výrobca ich vybavil CCD driverom, ktorý to zabezpečí. Biela farba svetla je v troch odtieňoch, neutrálna, teplá a studená, typ DUAL-WHITE je možné ovládať diaľkovým ovládačom a nastaviť si ľubovoľné prechody medzi farbami, stmievateľnosť či obsluhovať ho mobilným telefónom.