Módne kúsky pre Vás

Móda neustále napreduje rovnako tak ako celý svet. A práve dnes Vám chceme predstaviť módne kúsky známej značky Allsort ako je YASTRABY, Disstyles a DIS. Jedná sa o skutočne vysoko kvalitné modely, ktoré sú plne funkčné, príjemne nositeľné a vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov.

YASTRABY Vám ponúka množstvo funkčných kúskov pre ženy ale aj pre mužov či deti, ako sú legíny pre bežné každodenné nosenie, ale aj športové legíny, napríklad cyklistické, ale aj fitness legíny, push up legíny, kožené legíny na každý deň,, šortky pre dámy rovnako tak aj pre pánov a deti, dámske šaty z kvalitnej bavlny v rôznych štýlových a moderných farbách ale aj zaujímavých strihových prevedeniach, dámske, pánske a detské tričká, taktiež s rôznymi potlačami, v rôznych krásnych stálych farbách a nezabudnime ani na plavky, a teda spodný či vrchný diel ale rovnako tak aj plavky takzvané celé.

pásikavé plavky

Pod značkou Disstyles nájdete rôzny ponožkový tovar ako napríklad cyklistické ponožky, ale rovnako tak aj členkové ponožky. Všetky sú vyrábané v obľúbenej verzii UNISEX. Cyklistické ponožky sú v členkovej časti vybavené reflexným pásikom pre zväčšenie bezpečnosti pri Vašom obľúbenom športe a teda pri cyklistike. Pre príjemné nosenie sú tieto ponožky na päte vyrábané takzvaným profilovým pletením a majú bezšvovú špičku. Sú v krásnych farebných tónoch a sú vyrábané z najkvalitnejších elastických materiálov. Ich farebnosť je stála a ich tvar http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/kristina/co-nas-spolu-drzi-833016 dlhotrvajúci. Pri členkových ponožkách oceníte ich beztlakovú manžetu, ktorá pri samotnom nosení dopraje dostatok pohodlia pre nohu. Taktiež je, ako aj pri cyklistických ponožkách, na päte využité profilové pletenie a teda ponožka dokonale prilieha k nohe a drží sa na nej.

legíny čierne

DIS Vám taktiež predstaví bohatú škálu rôznych módnych kúskov pre rozšírenie Vášho šatníka, ako je zaujímavá ponuka legín, či už zateplených, rovnako tak aj legín s double push up, alebo zaujímavé legíny jeans, ktoré dokonale priliehajú na postavu a svojím materiálom, ostatne tak ako aj všetky naše predávané legíny, ju dokonale obopínajú a tvarujú na tých správnych miestach. Nájdete tu aj rôzne krásne čiapky na jeseň či zimu ale aj bavlnené rúška s rôznou potlačou či farebným prevedením.