Pena, čo si pamätá

Kúpiť v dnešnej dobe niečo kvalitné môže byť však celkom umenie. Výrobcovia totiž prechádzajú na novú taktiku výroby. Z opotrebovávaných vecí sa majú stať veci, ktoré sa budú spotrebúvať. V jednoduchosti to znamená, že veci, výrobky, produkty, ktoré by nám mali vydržať pomaly celý život sa nám budú kaziť. Len za to, aby výroba pokračovala a neustávala. My budeme kupovať stále nové výrobky, pretože oprava nás vyjde za tú istú cenu ako by nás vyšiel nový výrobok, či produkt. Začarovaný kruh, ktorý sa začína točiť v posledných desaťročiach.

prierez matraca

Matrace s pamäťovou penou. Takáto pena, čo sa ukrýva v týchto matracoch sa tiež nazýva aj memory pena. Je to z anglického slova pamäť, takže sa jedná o doslovný preklad, ak používame výraz pamäťová pena. Je to pena, ktorá je viscoelastická. Toto náročné slovo v sebe skrýva celú pointu tohto matraca. Je elastický, ale zároveň vás nenechá vpadnúť doňho. Jemne kopíruje krivky pozdĺž vášho tela a prispôsobuje tak tlak celého matraca na vaše telo. Takýto matrac by vás rozhodne nemal tlačiť ani by sa nemali doňho prepadávať.

kvetinový matrac

Aké sú matrace Segum? Tieto matrace sú vyrábané z viscoelastickej peny, ktorá patrí k najkvalitnejším na trhu. Tento výrobca si dáva pozor na to, aby spĺňal kvalitu, ktorá je potrebná na výrobu takýchto matracov. Ľudia najčastejšie siahajú po takomto matraci, ak majú nejaké zdravotné problémy. Ich chrbtica prestane trpieť, ak si ľahne na takýto druh matraca. Matrac jej totiž poskytne dokonalú podperu a oporu. To sa vám pri inom matraci nestane. A bolesť chrbta trápi naozaj veľké množstvo ľudí už od mladého veku až po starších dôchodcov. Používať ho môže celá rodina na striedačku, žiadne vyležanie nehrozí. Po tom ako vstanete z tohto matraca sa znova vráti do svojej pôvodnej polohy pripravený na ďalšieho ležiaceho človeka.