Vyskúšajte sex, ktorý sa končí predohrou

Keď si človek zamiluje navštevovať eroticke privaty, tak veľmi rýchlo príde na to, že v sexe v podstate neexistujú hranice. Teda, existujú, no len tie, ktoré si určíte vy sami a samozrejme aj vaša sexuálna partnerka. Keďže však tieto dievčatá veľa hraníc nemajú, česť výnimkám, môžete s nimi skúšať všakovaké podivné veci, o ktorých ste možno ani netušili. To, čo som vyskúšal ja, určite nemôžem označiť za nejakú šialenú zvrátenosť, no aj napriek tomu to bolo niečo nezvyčajné a prekvapujúce a nesmierne príjemné.

Žena v červenej podprsenke a perlovom náhrdelníku leží na posteli

Masturbácia môže byť príjemná rovnako ako sex

Úprimne, nikdy mi nenapadlo, že by som si zaplatil za sex a namiesto toho iba s dotyčnou slečnou masturboval. Raz som však prišiel na takúto platenú návštevu a aj keď sa mi to nikdy predtým v živote nestalo, proste som nedokázal dosiahnuť erekciu. Slečna bola veľmi ústretová, tak mi navrhla, že neodídem predsa na prázdno. Navrhla mi, že ma môže uspokojovať ústami a rukami a ak chcem, tak aj nohami. Dopadlo to tak, že som si priplatil ešte hodinku a aj napriek tomu, že moja erekcia bola v starej dobrej forme, som chcel pokračovať len v tomto. Od tejto návštevy si stále raz za čas doprajem takýto sex. Neviete si ani predstaviť, ako veľmi príjemné je prežívať všetky tie vzrušujúce pocity dlho a pomaly a opakovane a hlavne bez toho, aby ste museli podávať nejaký atletický výkon. Mimochodom, túto „techniku“, ak sa to tak dá nazvať, by som vrelo odporúčal aj pánom, ktorý majú dlhodobé problémy s erekciou. Užijete si, no bez toho, aby ste sa cítili trápne a menejcenne.

Nahá žena v dioptrických okuliaroch

Lacnejšie a rovnako efektné

Asi sa pýtate, či táto služba stojí rovnako ako klasický sex. Kedy ako. Záleží to od danej slečny. Väčšinou však táto služba spadá pod orálny sex, takže je dosť možné, že vás bude stáť aj o polovicu menej. Ak by ste počas vašich aktivít prišli na to, že máte chuť aj na niečo viac, tak doplatiť si môžete vždy. Teda aspoň mne sa nikdy nestalo, že by dievčatá nechceli zarobiť viac.

Nahá žena s blond vlasmi sedí v tme