Tantrická masáž alebo prirodzené uvoľnenie a odstránenie negatívnych blokov

Relax spojený s erotikou. Dva pre človeka veľmi príjemné body spojené v jednej masáži. A o tom sú spravidla masaze pre muzov alebo tantrická masáž, ktorú však v nejednom prípade môže navštíviť aj žena alebo pár. Príznačná je v tomto prípade nahota obidvoch zúčastnených a zmyselné dotyky, ktoré sa okrem všetkých častí nášho tela venujú takisto intímnym partiám.

Ležiaci muž, model

Takúto masáž si môžu dopriať zamilované páry, ktoré v danej oblasti majú niekoľko skúseností, pre iných je ale vhodnejšie navštíviť tantra salón a tento pôžitok, respektíve jeho zmysel pochopiť reálnejšie, než len z textových informácií. Svoje telo zveríte do rúk skúsenej masérke (alebo masérovi) a prežite spolu nežný zážitok od úvodnej kúpele a rituálu namaste až po záver, ktorý v nejednom prípade môže skončiť vyvrcholením. Vyvrcholenie vplyvom praktizovania senzuálnej, respektíve erotickej masáže je prirodzené, avšak zásadne je zakázaný sexuálny styk alebo niečo viac.

Prsia, ruža, erotika

Pre tých, ktorí už klasickú tantrickú masáž zažili a túžia predsalen vyskúšať niečo viac, sú v niektorých tantra salónoch dostupné ponuky s pomerne bohatým výberom. Tí, čo si trúfajú na vyšší level senzuality môžu skúsiť napríklad nuru alebo body to body massage, kedy sa už k dotykom nepoužívajú len ruky, ale masér/ka používa svoje celé telo spolu so špeciálnym kĺzavým gélom.

Obloha, srdce

Prirodzenou reakciou tela je vzrušenie, ale zároveň príjemné uvoľnenie a odbúravanie všetkých fyzických, sexuálnych a psychických blokov. A keďže sa tieto originálne techniky zameriavajú na všetky tieto tri prirodzené ľudské súčasti, výsledok je o to efektívnejší. Neprináša len príjemný relax, ale tiež odstránenie spomenutých blokov, čím prichádza k novému duševnému obohateniu a poznaniu.

  • Vlastne tým, že sa plnia ľudské túžby, vzniká miesto pre nové myšlienky a túžba objavovať všetko to, čo nás plní čerstvou životnou silou.