Ako oddialite vašu ejakuláciu?

Viete, čo je to vlastne erekcia? Ako prebieha celý ten proces? Dozviete sa to po prečítaní si môjho článku práve teraz. Aké sú problémy s erekciou a čo proti nim pomáha? Erekcia sa nazýva aj stoporenie penisu. Je to stav vzpriamenia vášho penisu, ktorý potom umožňuje plnohodnotný sexuálny pohlavný styk a reprodukciu spermií. Je predpokladom nielen pohlavného styku, ale najmä potencie či ejakulácie. Okolo erekcie sa točí celý mužský sexuálny život. Postihuje všetkých mužov.

stiahnuť

Erekciu u muža považujeme za úplnú samozrejmosť. Stoporenie a erekcia neznamená presne to isté. Stoporenie je fyzilogický dej. Počas neho dochádza za pomoci biologických mechanizmov ku stvrdnutiu a vzpriameniu penisu. Konečný stav sa nakoniec nazýva erekcia. Erekcia je tiež aj stoporenie klitorisu u ženy. Zdurenie penisu nastáva na základe pohlavného vzrušenia muža. V nestoporenom stave je pohlavný úd určený ako vyústenie močovej rúry na vylučovanie moču z tela. V stoporenom stave je pohlavný úd práve vďaka erekcii určený ako nástroj pre pohlavné intímne a sexuálne spojenie muža so ženou. Je to prostriedok pre zabezpečenie a splodenie potomstva. Aby však erekcia mohla nastať, musí byť splnených zopár dôležitých faktorov. Dôležité je správne nervové zásobenie a funkčnosť centrálnej nervovej sústavy. Aby prišlo k stoporeniu, musí tiež správne fungovať aj arteriálne zásobenie, čiže dostatočné krvné zásobenie kavernózneho tkaniva v erektilných telesách v mužskom tele. Aj správna funkčnosť venokluzívneho mechanizmu je veľmi dôležitá.

skynews-pregnancy-pregnant-woman_4988070

Erekciu nedostanete len tak. Vzniká následkom sexuálnej intímnej vzrušujúcej stimulácie. Je to celé v mozgu. Mozog zhodnotí situáciu a vyšle odpoveď do pohlavného systému. Ak tieto faktory nebudú fungovať správne, môže nastať aj zlyhanie vašej erekcie a oddialenie ejakulácie Forcex. Je to reflex mužskej stimulácie vzrušenia. Už ste sa dozvedeli ako prebieha erekcia? Asi áno. Tak ju hneď aj s vašou partnerkou vyskúšajte.