LED Reflektory 100W a ich použitie

Tieto led reflektroy 100w majú vysoko kvalitné svetlo, ktoré môže byť v niekoľkých variantoch a to napríklad biela a neutrálne biela. Sú to dve rozdielne druhy farieb. Tento druh reflektorov sa používa najmä na osvetlenie billboardov ale aj väčších plôch ako je garáž, nejaký sklad a podobne. Väčšinou sú tvorené z hliníka a tvrdeného skla. Životnosť reflektorov je niečo okolo 15000 hodín, čo je v prepočte niečo okolo 2 rokov plus mínus. V minulosti sa reflektory používali napríklad na osvetlenie pri premiérach filmov, no majú využitie aj v súčasnosti. Dnes sa používajú napríklad pri divadelných predstaveniach na javisku, na osvetlenie menších futbalových ihrísk a všeobecné osvetlenie veľkých plôch.

LED reflektor

No vieme ich použiť aj doma a to v kombinácií s snímačom pohybu. Funguje to tak, že niekto prejde pred snímačom a svetlo sa rozsvieti a po nejakom čase opäť zhasne to znamená, že nebude svietiť stále. Ak chceme tieto reflektory zapojiť, či už von alebo dnu nemal by to byť problém, keďže zo zadnej časti by už mal byť vyvedený kábel na zapojenie, no ak tam nie je musíme si ho tam dorobiť. A to docielime odskrutkovaním krytu v zadnej časti a pripojíme náš kábel na svorkovnicu. Budeme na neho potrebovať klasické napájanie 230V AC.

led reflektor

Tento typ napájania má 3 vodiče a to je L ako fáza tá ma väčšinou farbu čiernu, hnedú alebo sivú, pracovnú nulu tá sa označuje N farba vodiča je svetlo modrá a ochranný kábel PE v preklade Protection Earth, ktorý má farbu zeleno-žltú. Takže odskrutkujeme zadnú časť potom skrutky a pod skrutky dáme náš odizolovaný vodič ku danej farbe. Vodiče nášho káblu a vodiče vo vnútri by mali mať rovnakú farbu, potom to už iba zaizolujeme a máme hotovo, už len zapojíme do zásuvky a malo by nám to svietiť. Ak si chcete tento reflektor kúpiť, neváhajte a kúpte si ho, je vysoko kvalitný a dohliadame na to aby každý jeden výrobok bol dokonalý a to sa netýka len reflektorov ale celkovo svietidiel, ktoré ponúkame.