Matrace pre kvalitný spánok

Spánok je jeden z kľúčových faktorov zdravého a pokojného života. Ak je však dlhodobo zanedbávaný a nekvalitný, môže to mať fatálne následky. Netreba preto podceňovať výber toho správneho matraca presne podľa vašich potrieb, aby sa vám spalo lepšie, komfortnejšie a pohodlnejšie. Ten najlepší výber matracov za super ceny nájdete jedine na webe.

Vybrať ten správny matrac a nezruinovať rodinný rozpočet je často veľmi neľahká úloha. Firma Segum však ponúka riešenie. Veľký výber matracov, odborné poradenstvo a skvelé ceny. Výrobou a predajom kvalitných zdravotných ortopedických matracov sa venujú už od roku 1992 a za ten čas si získali množstvo spokojných zákazníkov. Na výrobu sa používajú kvalitné prírodné materiály, ktoré sú kľúčové pre zdravý spánok. V ponuke je množstvo štandardných i nadštandardných rozmerov. Ak napriek tomu nenájdete rozmer, ktorý by vám vyhovoval, radi vám vyrobia produkt na mieru presne podľa vašich požiadaviek a navyše bez skrytých navyšujúcich poplatkov.

matrac

V ponuke firmy Segum nájdete postelne matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace pružinové, taštičkové, s pamäťovou i studenou penou. Všetky matrace sú vyrábané v štandardných rozmeroch 200 x 90 cm a ďalej v nadštandardných rozmeroch 200 x 80-200 cm a 195 x 85 cm. Navyše si môžete vybrať z troch druhov poťahov podľa vašich osobných preferencií.

matrac penový

Pri každom výrobku navyše nájdete detailný popis rozmerov, hrúbky, nosnosti, zloženia a takisto jednotlivých použitých materiálov. Na stránke navyše môžete využiť aj možnosť porovnania výrobkov, a tak bude vaše hľadanie ešte rýchlejšie a efektívnejšie. Matrace majú záruku od 2 do 10 rokov. Ceny sa rôznia v závislosti na type matraca, vašom požadovanom rozmere a výbere konkrétneho poťahu. Rozlúčte sa s boľavými krížami, chrbticou a večnou nespavosťou. Zamávajte nadobro aj rannej únave a pocitu nedostatočného spánku. Doprajte sebe i svojej rodine kvalitný a plnohodnotný spánok a zadovážte si prémiové matrace za najlepšie ceny. Neváhajte a využite akciové ponuky a ulovte si to najlepšie ešte dnes.